Автодорожка - гумове покриття для підлоги
Автодорожка - гумове покриття для підлоги
Автодорожка - гумове покриття для підлоги
Автодорожка - гумове покриття для підлоги
Автодорожка - гумове покриття для підлоги
Автодорожка - гумове покриття для підлоги

Номер оголошення 32708

Опис

Автодоріжки - це вироби, виконані з гуми або прогумованих тканин, які застосовуються як покриття для підлоги в різних видах транспорту, а також широко використовуються в побутових цілях. Всі транспортні засоби, включаючи міський транспорт: автобуси, тролейбуси та трамваї мають як підлогове покриття різні автодоріжки. Ці вироби також призначені для укладання в місцях, де є ризик падіння на слизькій поверхні. У цих місцях укладаються такі гумові доріжки чи цілі майданчики із них. Цими об'єктами є виробничі та громадські приміщення: магазини, офіси, склади, під'їзди та інші приміщення, де є сходи, різні спуски, пандуси, бордюри та інші слизькі поверхні. Висока зносостійкість та протиковзкі показники більшості автодоріжок,
Автодоріжки випускаються з рифленою лицьовою поверхнею. Розрізняються лише глибина рифів, розміри та товщина. Температурний діапазон експлуатації автомобільних гумових килимів становить від -45 до +70°С.
Сучасні технології дозволяють випускати гумові килимки, використовуючи у процесі різні домішки та добавки. Це дозволяє покращити якість продукції. Сучасні автодоріжки не тверднуть на сильному морозі і добре переносять низькі температури. Вони більш еластичні і піддаються будь-якому коригуванню за допомогою інструментів. Сьогодні під час виробництва широко застосовують натуральний каучук, полімерні матеріали та інші синтетичні компоненти. Наявність у складі автодоріжок каучуку робить цю продукцію екологічно чистою. Натуральний каучук, задіяний у виробництві автодоріжок, позбавляє вироби неприємного гумового запаху. До того ж вироби з каучуку або полімерів, що мають властивості натурального каучуку, мають високий опір до механічних навантажень і стійкість до дії бензину та масел. Ціна вказана за кг.

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2024 Авіто Харків та Харківська область. Площадка #1 avito.ua безкоштовних оголошень Харкова та Харківської області в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Авіто Харків та Харківська область. Площадка #1 avito.ua безкоштовних оголошень Харкова та Харківської області